Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Siercza - Oferty sprzedaży nieruchomości

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

935 000 zł117 m² 7 991,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Gotowe domy | garaż, ogródek | kameralnie | bez prowizji, bez pcc! - Dzień dobry, na sprzedaż (bezpośrednio - więc brak prowizji) nowoczesny bliźniak według projektu Archon Dom pod miłorzębem 20.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł5 200 m² 326,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dom jednorodzinny z działką 52 ary - Siercza, wieliczka Opis nieruchomości: na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym opcjonalnie wraz z drugim budynkiem do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł200 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Wolnostojący, ergonomiczny dom otulony ciszą na widokowej działce [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May z przyjemnością prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 200 000 zł221 m² 9 954,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:443 m²

MB estates prezentuje wyjątkową nieruchomość położoną na widokowej działce w Sierczy miejscu, które łączy spokój, prywatność oraz szybki dostęp do centrum Kraków. Ten unikatowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

2 699 000 zł239,30 m² 11 278,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 292 m²

Nowoczesny dom premium 273,13 m | siercza k. Wieliczki | las | smart home Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny wolnostojący o nowoczesnej bryle, położony w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł3 900 m² 230,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni ok. 3900 m położoną w Siercza, gmina Wieliczka. Działka znajduje się na terenach zabudowy jednorodzinnej 88mn.1 Dla działki została.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 100 000 zł9 000 m² 122 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Definito Nieruchomości i Geodezja przedstawia Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 0,90 ha, usytuowanego w malowniczej okolicy w miejscowości Siercza (gm.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 100 m² 81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

*rezerwacja* Działka budowlana 31 ar cisza, zieleń i świetna lokalizacja | Siercza, gm. Wieliczka definito Biuro Nieruchomości i Geodezja ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 390 000 zł221 m² 10 814,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:864 m²

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł2 300 m² 151,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania działka budowlano-rolna w Sierczy. Teren widokowy, pochyły, nachylony w kierunku zachodnim. Nieruchomość o powierzchni ponad 23 a, z czego około 14 a stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

273 850 zł978 m² 280,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 978m2 w miejscowości Siercza gmina Wieliczka. Działka kształtna, o szerokości 29m, teren jest lekko nachylony z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł138 m² 6 486 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż dom do remontu, powierzchnia mieszkalna 138 m z działką 5000 m Siercza gmina Wieliczka. Zapraszamy na dom otwarty 16.05.2026r. o godz. 11.00-12.00. Prosimy o wcześniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 406 m² 298,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 14 arów w miejscowości Siercza gm.Wieliczka. Atrakcyjna działka budowlana oznaczona w mpzp symbolem 65mn1- czyli tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł4 097 m² 292,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy nieruchomość o pow. 40 arów podzielone na małe działki wraz z drogą dojazdową. To idealna propozycja dla osób szukających spokojnej okolicy 500m do szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł270 m² 9 592,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

To nie jest dom w mieście. To miejsce, do którego wracasz, żeby odetchnąć. Położony na wzgórzu Chalakówki, 150 m powyżej Krakowa, z widokiem na zieleń i Babią Górę, oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł339 m² 9 734,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Komfortowy oraz funkcjonalny dom Z dużym potencjałem znajdujący się W gminie wieliczka W stylu nowoczesnej stodoły Oferujemy wolnostojący dom o powierzchni parteru oraz poddasza.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł3 064 m² 293,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 30 a , usytuowana zaledwie 2 km od Wieliczki , w miejscowości Siercza. Ta oferta to idealna propozycja dla inwestorów poszukujących możliwości lokaty.

Szczegóły ogłoszenia

344 500 zł1 300 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie pobieramy prowizji od kupujących :) Unikatowa widokowa działka 13 ar - Siercza! Idealna lokalizacja pod wymarzony dom Blisko miasta, blisko natury Na sprzedaż działka budowlana - 13 arów - Siercza,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 010 m² 197,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Siercza. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 10 a, pochylona w kierunku zachodnim, częściowo znajdująca się na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

490 000 zł807 m² 607,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki pod budowę domu lub jesteś deweloperem i chcesz zainwestować? Zostań właścicielem działki budowlanej w Grabówkach. Działka budowlana w Wieliczce: -.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siercza +1 km

Rynek pierwotny

850 000 zł144 m² 5 902,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

140 m przestrzeni pod Krakowem, życie w otulinie zieleni z wygodnym dojazdem Wyobraź sobie poranek w spokojnej, zielonej okolicy. Cisza, niska zabudowa, wiejskie otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siercza +1 km

Rynek pierwotny

1 059 000 zł150,93 m² 7 016,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom, w którym Twoja rodzina poczuje się naprawdę u siebie - Grabówki k. Wieliczki Poranki przy wspólnym śniadaniu w jasnym salonie, dzieci biegające beztrosko po ogrodzie, letnie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siercza +1 km

Rynek pierwotny

1 059 000 zł150,93 m² 7 016,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Bliźniak z garażem i ogródkiem na kameralnym osiedlu domów - Grabówki k/wieliczki.! kupujący zwolniony z opłat prowizji oraz podatku pcc! Oferujemy funkcjonalny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siercza +1 km

Rynek pierwotny

1 059 000 zł150,93 m² 7 016,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:320 m²

Kameralne osiedle Grabówki k/wieliczki Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogródkiem Kupujący zwolniony z opłat prowizji oraz podatku pcc! Na sprzedaż przestronny, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siercza +1 km

Rynek pierwotny

590 000 zł54,28 m² 10 869,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentuje ofertę nowoczesnego mieszkania w budynku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 54,28 m2 na I piętrze. Do mieszkania przynależy balkon oraz ogródek o powierzchni ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siercza +1 km

499 000 zł1 590 m² 313,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pawlikowice gm.WIELICZKA działka budowlana o powierzchni 1590 m2 z widokami na las oraz panoramę okolicznych wzgórz. Opis działki Do sprzedania działka o powierzchni 1590 m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siercza +2 km

1 499 000 zł150 m² 9 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Biuro Nieruchomości Fenig-Home oferuje na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 150 m (121 m powierzchni użytkowej), położony na wyjątkowo dużej i urokliwej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siercza +2 km

Rynek pierwotny

550 000 zł129 m² 4 263,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Okazja! Mam przyjemność prowadzić sprzedaż nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej, położonych w zacisznej części Pawlikowic (gm. Wieliczka). Inwestycja zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siercza +2 km

850 000 zł3 400 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka 34 ar | pawlikowice pod wieliczką | potencjał inwestycyjny lub rezydencja Do sprzedania wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 3400 m2 położona w malowniczych Pawlikowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siercza +2 km

1 280 000 zł220 m² 5 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferta sprzedaży domu dwurodzinnego - Pawlikowice, gmina Wieliczka Na sprzedaż zadbany dom dwurodzinny wykańczany w 2007 roku, położony w malowniczej miejscowości Pawlikowice w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siercza +2 km

1 400 000 zł340 m² 4 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Mam przyjemność prowadzić sprzedaż nieruchomości komercyjnej w miejscowości Pawlikowice (gm. Wieliczka). Położony bezpośrednio przy drodze powiatowej na granicy z Wieliczką To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siercza +2 km

670 000 zł70 m² 9 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wyobraź sobie dom położony wśród pagórków, łąk i ciszy - miejsce, w którym po pracy możesz naprawdę odpocząć. Takim miejscem jest Sygneczów. Dom z lat 70., z nową.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siercza +3 km

610 000 zł2 802 m² 217,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie działka budowlano-rolna o pow. 28,02a położona w miejscowości Sygneczów gmina Wieliczka. Część budowlana to około 18a od strony dojazdowej drogi asfaltowej, pozostała część to.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siercza +3 km

397 000 zł2 900 m² 136,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

D ziałka budowlana o pow. 29 arów w Sygneczowie gm. Wieliczka Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w malowniczej i spokojnej części miejscowości Sygneczów (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siercza +3 km

550 000 zł3 000 m² 183 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Więcej informacji robert *510* 297 *341 **oto Alternatywa widokowa działka budowlana | Sygneczów | 30 a | mpzp - mn! Szukasz działki budowlanej w spokojnej i widokowej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siercza +3 km

Rynek pierwotny

749 000 zł61,41 m² 12 197 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wieliczka - ul. Krzyszkowicka - nowa inwestycja - 3 pokoje - parter Z ogródkiem - balkon - miejsce postojowe!oferta bez prowizji! Do zaoferowania mamy mieszkania zlokalizowane w Wieliczce przy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siercza +3 km

Rynek pierwotny

695 000 zł102 m² 6 814 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

DO sprzedania: sześciopokojowe na ul. Granicznej w Wieliczce. Mieszkanie, położone jest na I piętrze w budynku z 2026. Podstawowe informacje: - powierzchnia mieszkania: 102 mkw.; -.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siercza +3 km

Rynek pierwotny

659 000 zł54,85 m² 12 014,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z naszą Inwestycją zlokalizowaną w centrum Wieliczki przy ul. Szpitalnej Oferujemy nowoczesne lokale mieszkalne w budynkach jednorodzinnych dwulokalowych.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Siercza +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Siercza

Siercza,małopolskie

949 000 zł121 m² 7 842,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dzień dobry, na sprzedaż (bezpośrednio - więc brak prowizji) nowoczesny bliźniak według projektu Archon Dom pod miłorzębem 20 (gb) - komfort i nowoczesność w idealnej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Siercza

Siercza,małopolskie

920 000 zł138 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż powierzchnia mieszkalna 138 m z działką 5000 m Siercza gmina Wieliczka. Dom o powierzchni całkowitej 202,60 m z pięknym tarasem o pow. 31,5 m , na stronę.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij