Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy wybudowane metodami tradycyjnymi Siercza - Lista anonsów

3 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

935 000 zł117 m² 7 991,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Gotowe domy | garaż, ogródek | kameralnie | bez prowizji, bez pcc! - Dzień dobry, na sprzedaż (bezpośrednio - więc brak prowizji) nowoczesny bliźniak według projektu Archon Dom pod miłorzębem 20.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 200 000 zł221 m² 9 954,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:443 m²

MB estates prezentuje wyjątkową nieruchomość położoną na widokowej działce w Sierczy miejscu, które łączy spokój, prywatność oraz szybki dostęp do centrum Kraków. Ten unikatowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

2 390 000 zł221 m² 10 814,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:864 m²

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Siercza

Siercza,małopolskie

949 000 zł121 m² 7 842,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dzień dobry, na sprzedaż (bezpośrednio - więc brak prowizji) nowoczesny bliźniak według projektu Archon Dom pod miłorzębem 20 (gb) - komfort i nowoczesność w idealnej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siercza

Siercza,małopolskie

1 890 000 zł280 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dla wymagających, usytuowana w Sierczy zaledwie kilka minut od Krakowa. Ten luksusowy penthouse o nowoczesnej bryle zachwyca zarówno architekturą, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siercza

Siercza,małopolskie

899 000 zł121 m² 7 429,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siercza

Siercza,małopolskie

899 000 zł121 m² 7 429,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Sprzedaż bezpośrednia bez prowizji. Na sprzedaż: jedna połówka bliźniaka według projektu Dom pod miłorzębem 20 (gb) komfort i nowoczesność w idealnej lokalizacji! Lokalizacja: siercza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Siercza,małopolskie

749 000 zł107 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Na sprzedaż oferujemy murowany dom jednorodzinny Siercza gmina Wieliczka z piękną dużą działką i ogrodem, który możesz zagospodarować według własnych potrzeb. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siercza

Siercza,małopolskie

949 000 zł121 m² 7 842,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Sprzedaż bezpośrednia bez prowizji. Na sprzedaż: jeden segment bliźniaka według projektu Dom pod miłorzębem 20 (gb) komfort i nowoczesność w idealnej lokalizacji! Lokalizacja: siercza koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Siercza,małopolskie

849 000 zł198 m² 4 287,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Na sprzedaż 3-poziomowy dom położony w miejscowości Siercza, położonej ok. 3 km od Wieliczki. Budynek o powierzchni 198 m2 składa się z: parteru, piętra oraz zaadaptowanego strychu. Na.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij